Reference

VÁŠ NÁZOR JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ!

“Velice si vážíme jakékoli reflexe, které se nám dostává. Jen tak můžeme být ještě lepší.”

Tomáš Tirpák

Vozidlo mám cca týden. Jsem velice spokojený. Komunikace s p. Svobodou naprosto bezproblémová. Určitě doporucuji každému kdo chce prověřené, spolehlive vozidlo, ať kontaktuje právě jeho. Ještě jednou děkuji a doufám ze vozidlo bude v budoucnu vyžadovat jen základní servis 😊😊😊😊😊


Eliška Fialová

Velmi seriózní komunikace, ochota pana Svobody, jeho profesionalita a zároveň osobní přístup vždy překoná naše očekávání:) Vřele doporučujeme! Byli jsme pokaždé 100% spokojeni. Dostala se nám celková péče od výběru OA, přes odtah z DE, až po vyřízení pojištění a dokonce zajištění opravy nedokonalosti na nárazníku (ano, jsem žena, takže vše musí být perfektní :-D)! Ještě jednou děkujeme:)!


Filip Svatoš

Po dlouhém hledání jsem měl vytipované auto v německém auto bazaru. Jelikož auto umím jen řídit a německy neumím, obrátil jsem se logicky na odborníka. A volba pana Svobody byla naprosto správná. Po prvotním kontaktu stačilo ukázat na daný inzerát a věci se daly do pohybu. Pan Svoboda zařídil a vyřídil úplně všechno, i to co by mě vůbec nenapadlo, jako třeba výhodný dokup zimních kol přímo z bazaru. Samotná show je neskutečně rychlá – plně hotové auto, včetně českých značek, jsem si vyzvedával přesně po třech týdnech a to po cestě byly nečekané prodlevy na německé straně. O všem co se dělo jsem byl perfektně informován, což při pohybu na “drsném” trhu ojetin dodává ohromné důvěry a klidu, že bude vše v pořádku. A taky bylo. Se službou jsem nadmíru spokojen a kdykoliv bude opět potřeba, neváhám ani minutu. Ještě jednou děkuji!
Josef Pech

Chci poděkovat za bezproblémový a rychlý dovoz. Má profesionální a slušné jednání a velmi dobré ceny, vše zařídí můžu všem pana Svobodu vřele doporučit.
Zuzana Šrámková

Auto MB Viano jsme přes pana Svobodu kupovali před třemi lety a naprostá spokojenost. Splnil vše, na čem jsme se domluvili, vše zařídil a auto před koupí zkontroloval. Kdybych nebyla machr na parkování, tak servis navštěvuje jen při pravidelných prohlídkách 😀 Jsem si jistá, že příští budeme shánět opět jedině přes něj. Děkujeme!Spolupráce. Velmi příjemné a rychlé jednání. Doporučuji!
Mudr.Vladimír Krupka

Alžběta Slavíčková

Perfektní spolupráce. Velmi příjemné a rychlé jednání. Doporučuji!
Ch.Hierath

Habe im April Skoda Superb bei Auto Taurus gekauft. Alles perfekt gelaufen. Preis/Leistung unschlagbar. Nette Kontakte , antwortete sofort auf gestellte Fragen. Erfreue mich jeden Tag an dem schönen Auto.
Panda Art Stream

Děkujeme za rychlou komunikaci, výběr vozu a spolehlivost. CFL a Panda Banda – tedy auto pro kapelu, bubny i pro filmové vybavení. Děkujeme. Šlo to hladce, teď už jen spoustu bezpečných kilometrů. Pan Svoboda je příkladným obchodníkem férového jednání – za nás maximální spokojenost.
Jiří Melen

Služby pana Svobody mohu jen a jen doporučit. Od navolání vytipovaného vozu, přes jeho důkladnou kontrolu v místě prodejce a následný dovoz do ČR, až po přehlášení na české doklady (včetně vyřízení pojištění). A to vše v rekordním čase, za solidní cenu a hlavně s důkladnou individuální péčí o zákazníka a velmi přátelským přístupem. Člověk se nemusí o nic starat a pak si jen převezme klíče a odjede vysněným vozem.
Jaroslav Svatoš

Objednal jsem si dovoz vytipovaného auta z Německa. Pan Svoboda auto prověřil, dovezl, postaral se o všechny formality a předal mi ho přihlášené na českých značkách, to vše za férovou cenu. Rád se na něj obrátím znovu.
Libor Netál

Když jsem před časem přemýšlel o nákupu vozu ze zahraničí, bylo mi jasné, že sám to neudělám. Hledal jsem pomoc na internetu, našel Auto Taurus a zkusil to. To, co následovalo, mě velmi mile překvapilo. Nádherné profesionální a lidské jednání, a služby od A do Z. Jen nasednout a jet. Proto, když jsem se teď rozhodl koupit novější vůz, věděl jsem, kam se s jistotou a důvěrou obrátit.

Pane Svobodo, ještě jednou moc děkuji.
Vít Škuta

Úplnou náhodou jsem na internetu narazil na služby pana Svobody po té co jsem si našel sám auto na mobile.de. Pan Svoboda auto nejprve prověřil, dal své doporučení a po té po vzájemné dohodě z Německa dovezl. Vše proběhlo bez problémů a přesně dle domluvy. Doporučuji!
Miloslava Hanková

Služby pana Svobody jsem využil již po druhé a byl jsem vždy velmi spokojený. Vřele doporučuji. P. Hanka.
Miroslav Ptáček


Jana Markupová

Velmi příjemný a profesionální přístup. Vše podložené smlouvou. Ochota poradit při výběru, rychlá odpověď. Maximální spokojenost. Doporučuji.
Martin Rychlý

Naprostá spokojenost se službami Auto Taurus i zakoupeným vozem 👍.
Michael Halama

Od pana Svobody má moje rodina již několikáté auto. Kvalitní služby i v této bláznivé době. Od prvního kontaktu do předání auta uběhli zhruba 3 týdny. Jsme velmi spokojeni, a dnes už víme, že až přijde čas, velmi rádi se na pana Svobodu obrátíme s plnou důvěrou znovu. Vřele doporučuji všem
Milan Melen

Super přístup i v téhle nelehké situaci. Auto prověřeno od nového… Kdo hledá poctivou práci, tak u pana Svobody je na správné adrese.
Pavel Hoda

Doporučuji, perfektní služby.
Vladimíra Bimderová

Spolupráci s Auto Taurus mohu jen doporučit. Spolupracovali jsme již dvakrát a spolupráce je na profesionální úrovni s velmi hladkým průběhem. Na Auto Taurus se obrátím i v budoucnosti, pokud budu potřebovat služby tohoto typu. VB
Michal Kofránek

Jelikož jsem se o Auto-Taurus dozvěděl od známého, tak je to mnohem lepší reklama na skvělou práci než psaní recenze. Přez to zde musím vyzdvihnout velmi profesionální přístup a komunikaci ze strany pana Svobody a jeho pečlivost při výběru mnou požadovaného vozu. Jeho reakce na rychle se měnící trh s automobily mne nadchla. Již po pár telefonátech jsem věděl že jsem se svěřil do rukou pravého odborníka. Během pár týdnů jsem již jezdil svým novým vozem, který na mne byl panem Svobodou přepsán i s novou STK a vyčištěním exteriérem i interiérem. Bez jediného zaváhání mohu jeho služby doporučit každému, kdo má zájem o profesionální jednání a jistotu správného výběru vozu.
Karel Neckář
Naprostá spokojenost. Pan Svoboda je opravdu člověk na kterého je spolehnutí. Vše zařídí, poradí a dodá. Doporučuji všema deseti. Naprostá spokojenost.
Markéta Miklošová

Jsem naprosto spokojená, autíčko přesně podle mých představ, v perfektním stavu a především jsem nemusela vůbec nic zařizovat ☺️👍 Ještě jednou moc děkuji a budu vás jen doporučovat! 😉🚙👏👏👏

Diana Králíčková

Vřele doporučuji. Profesionální přístup a rychlé a korektní jednání. Již 2x jsem využila služeb p. Svobody a byla jsem vždy maximálně spokojena. Navíc vyřídí veškeré papírování a vozidlo důkladně prověří.

Dominik Sailer

Mohu jen doporučit, přes p.Svobodu mám již druhý vůz. Komunikace na úrovni, o všem vás informuje. Vše zařídí skoro, o nic se nestaráte. Přebírám od něj vůz, který už je komplet připraven s SPZ, doklady a pojištěním a já už nemá žádné starosti. Je úžasné, když člověk na auto něco potřebuje ( gumy, oprava atd…) tak p.Svoboda vše zařídí. Je to člověk na svém místě. A jak píší na začátku mohu jen doporučit naprostá spokojenost.

Karla Holubová

Naprosto největší spokojenost. Pan Svoboda Vám skvěle poradí a vybere auto přesně podle Vašich představ. Navíc zařídí veškeré papírování, takže Vy jen přeberete auto a můžete jet. Doporučuji všema deseti.

Ing.Oldřich Myška

Se službami pana Svobody jsem 100% spokojen. Vyhledal auto přesně podle naší dohody a průběžně se mnou výběr konzultoval. Plný servis (přihlášení auta, vyčištění, doporučení případného servisu…) bez chyby všem doporučuji.

Marie Veselá

Naprostá spokojenost! Mohu jen doporučit 👍😉

Klára Polterová

Jsem dalším spokojeným zákazníkem. Auto v super stavu, přesně podle mých představ a bez starostí. Děkuji

Marek Průcha

S panem Svobodou a spolecnosti Auto Taurus mam dlouhodobe a jen ty nejlepsi zkusenosti. Aktualne je to Ford Galaxy 2013. I tentokrat p. Svoboda splnil na 100% vse, co bylo dohodnuto. Vuz ma prokazatelnou servisni historii s pozadovanym poctem najetych kilometru a vybavou. Sluzby spolecnosti Auto Taurus mohu jen doporucit a potvrdit spolehlivost poskytovanych sluzeb

Renata Štípková

Máme od pana Svobody asi půl roku první auto a můžu říct, super jednání, veliká pomoc s výběrem, vše probíhalo k plné spokojenosti.S autíčkem jsme moc spokojeni.Vřele doporučuji dalším zájemcům

Michal Puverle

Využil jsem služeb pana Svobody již několikrát…. mám od něj už asi 8 auto a vždy to byla sázka na jistotu.Jak jeho přístupem, tak i tím jak vše zařídil a pak jen předal klíčky s tím že jsem nemusel už nic řešit..jen nasednout a odjet.
Přístup pana Svobody je na velmi vysoké profesionální úrovni.
Zná a má přehled.Je to prostě profesionál a člověk na svém místě.Takových , kterým jde o spokojenost zákazníka, v této hektické době moc není.
Mohu jen vřele doporučit.
Ještě jednou Vám pane Svobodo moc děkuji a pevně věřím , že příští automobil bude opět od Vás

Jan Auský

Využil jsem služeb pana Svobody při nákupu vozu Mazda a byl jsem velmi spokojen. Vše proběhlo podle dohody, spolehlivě a překvapivě rychle. Je vidět, že pan Svoboda má dlouholeté zkušenosti, které se při nákupu ojetého vozu ze zahraničí opravdu hodí.

Martin Schneider

Všem doporučuji. Pěkný den, přes rok jsem sháněl vozidlo, které by si neřeklo o servis hned co opustí předchozího majitele, četl řadu recenzí na ojetiny. Až mi byl doporučen pan Svoboda a jeho fa. Auto-Taurus. Za mě profesionální přístup, vše rád vysvětlí, doporučí a zajistí – hledání, dovoz, STK, přihlášení, SPZ, pojištění, omytí exteriéru, úklid interiéru. Komplexní služba, jež v ČR není všude pravidlem. Přivezené vozidlo Opel Astra H combi mě ohromilo, krásný zachovalý kus s parádní výbavou se servisní historií. S vozidlem nebyl do dnes problém a dělá jen radost. Všem budoucím zákazníkům fa. Auto-Taurus doporučuji. Pan Svoboda je člověk na svém místě, profesionální a precizní. Děkuji.

Milan Dvořák

Pan Svoboda je člověk na svém místě a ve své práci profesionál. V únoru jsme kupovali Fiat Ulysse II a mohu říci, že ze strany firmy jsme se dočkali perfektního jednání, vůz byl předán “na značkách”, s pojištěním, vyčištěný interiér a vzhledem ke stáří vozu pár rad, co nás čeká za opravy a na co je třeba dát si pozor. Vůz zatím slouží bez problémů a splňuje přesně to, co jsme od něj očekávali. Při koupi dalšího vozu se na firmu určitě obrátíme a jenom doporučuji.

Ondřej Barták

Zdravím, nezbývá než potvrdit předešlé. Kupoval jsem přes p. Svobodu Passata (2006), během několika týdnů od poptání vozu bylo auto připraveno na značkách, komplet papírově pořešeno, doložená historie, sada nových zimních kol, perfektně vyčištěný interiér, sednout a jezdit. Shrnuto, podtrženo, precizní jednání, rychlost a kvalita. Doporučuji.

Michal Kotrba

Také mohu jedině doporučit, před rokem v prosinci 2013 jsem přes pane Svobodu koupil Audi A6 (2010) a vše bylo absolutně bez problému. Do dnešního dne nebyl s vozidlem jediný problém. V dnešním světě je dobrá reference to nejlepší doporučení a já ji rozhodně dávám a v budoucnu budu ve spolupráci určitě pokračovat ????

Marek Průcha

Na přelomu dubna a května tohoto roku jsem prostřednictvím p. Svobody zakoupil vůz Citroen Berlingo verze Multispace. Mohu jen potvrdit, že v případě p. Svobody a firmy Auto Taurus není slogan na webových stránkách pouze prázdný text. Vozidlo jsem převzal přesně, jak bylo slíbeno – kompletně na “značkách” + pojištění. Vůz má dokazatelnou servisní historii. Tímto jsem se zařadil mezi spokojené zákazníky p. Svobody a díky , že někdo takový existuje v segmentu ojetých vozů. Ještě jednou děkuji.

Daniel Ondřej

Dobrý den. Po půl roce užívání vozidla Ford Mondeo zakoupeného prostřednictvím p. Svobody ze SRN musím konstatovat, že služby firmy Taurus jsou na vysoké profesionální úrovni a vedou zcela ke spokojenosti zákazníka. Vozidlo jsem si převzal v sídle firmy kompletně připravené do provozu (SPZ, emise, pojištění, samozřejmě čisté atd. – jen jsem nasedl a odjel bez jakýchkoli dalších starostí). Přitom cca ve stejné cenové relaci jako mají prodejci v SRN. Od té doby pouze jezdím a doplňuji PHM…:)) Opravdu super, děkuji.

Záleská

Dobrý den,tak máme naše autíčko doma. Musím říct, že bez profesionálních služeb pana Svobody bychom dobrý vůz nesehnali.Spolehlivost, vstřícnost, rychlost a důraz na přesné informace jsou jasnou strategií pana Svobody.Velice obdivuji ochotné a trpělivé jednání, v dnešní době je to vzácností.Máme prověřený krásný vůz i s výhodným pojištěním, děkujeme firmě AUTO TAURUS.

Roman Langer

Titulní slogan pana Svobody není žádné prazdné heslo, naopak. Z mých zkušeností vyplívá, že to pan Svoboda myslí opravdu vážně! V dnešní době je to světlá vyjímka a za to jsem moc vděčen. Autíčko mám od něho opravdu skvělé. Je to přesně to co jsem si představoval a pan Svoboda mi ho dopřál s apsolutním servisem a opravdu co řekl to platilo. Diky Langer -Honda Accord 2004