KIT BG 6577

SADA PRO KOMPLETNÍ DEKARBONIZACI BENZÍNOVÝCH MOTORŮ VČETNĚ FSI,TSI A GDI.

SADA OBSAHUJE:

BG 109 (EPR)- Výplach motoru se 100% účinností určený pro zážehové i vznětové motory

Profesionální výplach motoru s 100% účinností. Revoluční složení přípravku zaručuje vysoce efektivní a velmi silný účinek. Velmi rychle odstraňuje veškeré houževnaté úsady, kaly a laky z pístních kroužků a kompletního olejového prostoru v motoru. Navrací zpět kompresní tlaky, výkon motoru, snižuje emise. Zabraňuje poškození olejové pumpy a těsnění. Plně bezpečný pro všechny kovové i nekovové součásti motoru.

DÁVKOVÁNÍ a postup:

Při výměně oleje jedno balení 325 ml na 4-6 litrů motorového oleje.

# Naprosto bezpečný pro všechny kovové i nekovové součásti motoru.
# Před výměnou oleje aplikujte přípravek do starého oleje zahřátého na provozní teplotu.
# Nechte cca 30 minut probíhat v motoru.
# Po 30 minutách olej vypusťte a nechte důkladně vykapat.

Přípravek BG 109  velmi efektivně odstraní všechny nežádoucí úsady a poskytne motoru plný výkon.

BG 115 (MOA) – aditivum zlepšující vlastnosti oleje

BG 115 je 100% syntetické, multispektrální aditivum motorových olejů pro zážehové (benzínové) motory. Obsahuje komplexní balíček všech hlavních aditivních prvků.

Unikátní složení výrazně zvyšuje oxidačně-termální stabilitu oleje, udržuje stálost viskozity, zabraňuje zakarbonování pístních kroužků a tvorbě laků a kalů. Zajišťuje minimální opotřebení součástí motoru i v nejnáročnějších provozních podmínkách a prodlužuje jeho životnost. Snižuje spotřebu oleje a emise.

Velmi vhodné zejména  pro motory FSI,GDI a TSi vybavenými turbodmýchadly .Velmi vysoké TBN ochraňuje součásti motoru před vznikem koroze. Zvyšuje výkon motorových olejů až o 315%.

DÁVKOVÁNÍ :

Do nového oleje jedno balení 325 ml na 4–5 litrů motorového oleje.

BG 208 (44K Platinum)-  Servis ventilů, vstřikování, spalovacího a výfukového prostoru.

Profesionální přípravek vyvinutý ve spolupráci s výrobci motorů k efektivnímu odstranění karbonových úsad z benzínových motorů. Velmi efektivně obnovuje výkon vstřikovacího systému, odstraňuje nejhouževnatější úsady ze spalovacího prostoru, ventilů, lambda sondy, a katalyzátoru. Snižuje spotřebu paliva a emise, zvyšuje výkon motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému. Udržujete celý spalovací systém ve vynikajícím stavu bez úsad, předchází opotřebení a drahým opravám. Po celou dobu ujetí 15 000 km nemusíte používat žádné další přípravky. Absolutně bezpečné pro všechny typy motorů a filtry pevných částic. Preventivním použitím přípravku BG 44K® udržujete celý spalovací  a výfukový systém ve vynikajícím stavu, předcházíte opotřebení a drahým opravám.

Po celou dobu ujetí 15 000 km nemusíte používat žádné další přípravky.

DÁVKOVÁNÍ :

Jedno balení 325 ml každých 15 000 km na jednu palivovou nádrž.