Reference

VÁŠ NÁZOR JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ!

“Velice si vážíme jakékoli reflexe, které se nám dostává. Jen tak můžeme být ještě lepší.”

Poslat referenci
Máte s Auto Taurus zkušenost? Podělte se s námi. Budeme vděční za vaše názory. Děkujeme, že nám pomáháte se zlepšit.
Marie Veselá
29. 5. 2020

Naprostá spokojenost! Mohu jen doporučit 👍😉

Klára Polterová
28. 5. 2020

Jsem dalším spokojeným zákazníkem. Auto v super stavu, přesně podle mých představ a bez starostí. Děkuji

Marek Průcha
27. 5. 2020

S panem Svobodou a spolecnosti Auto Taurus mam dlouhodobe a jen ty nejlepsi zkusenosti. Aktualne je to Ford Galaxy 2013. I tentokrat p. Svoboda splnil na 100% vse, co bylo dohodnuto. Vuz ma prokazatelnou servisni historii s pozadovanym poctem najetych kilometru a vybavou. Sluzby spolecnosti Auto Taurus mohu jen doporucit a potvrdit spolehlivost poskytovanych sluzeb

Renata Štípková
27. 5. 2020

Máme od pana Svobody asi půl roku první auto a můžu říct, super jednání, veliká pomoc s výběrem, vše probíhalo k plné spokojenosti.S autíčkem jsme moc spokojeni.Vřele doporučuji dalším zájemcům

Michal Puverle
14. 5. 2020

Využil jsem služeb pana Svobody již několikrát…. mám od něj už asi 8 auto a vždy to byla sázka na jistotu.Jak jeho přístupem, tak i tím jak vše zařídil a pak jen předal klíčky s tím že jsem nemusel už nic řešit..jen nasednout a odjet.
Přístup pana Svobody je na velmi vysoké profesionální úrovni.
Zná a má přehled.Je to prostě profesionál a člověk na svém místě.Takových , kterým jde o spokojenost zákazníka, v této hektické době moc není.
Mohu jen vřele doporučit.
Ještě jednou Vám pane Svobodo moc děkuji a pevně věřím , že příští automobil bude opět od Vás

Jan Auský
28. 8. 2019

Využil jsem služeb pana Svobody při nákupu vozu Mazda a byl jsem velmi spokojen. Vše proběhlo podle dohody, spolehlivě a překvapivě rychle. Je vidět, že pan Svoboda má dlouholeté zkušenosti, které se při nákupu ojetého vozu ze zahraničí opravdu hodí.

Martin Schneider
16. 9. 2018

Všem doporučuji. Pěkný den, přes rok jsem sháněl vozidlo, které by si neřeklo o servis hned co opustí předchozího majitele, četl řadu recenzí na ojetiny. Až mi byl doporučen pan Svoboda a jeho fa. Auto-Taurus. Za mě profesionální přístup, vše rád vysvětlí, doporučí a zajistí – hledání, dovoz, STK, přihlášení, SPZ, pojištění, omytí exteriéru, úklid interiéru. Komplexní služba, jež v ČR není všude pravidlem. Přivezené vozidlo Opel Astra H combi mě ohromilo, krásný zachovalý kus s parádní výbavou se servisní historií. S vozidlem nebyl do dnes problém a dělá jen radost. Všem budoucím zákazníkům fa. Auto-Taurus doporučuji. Pan Svoboda je člověk na svém místě, profesionální a precizní. Děkuji.

Milan Dvořák
24. 7. 2015

Pan Svoboda je člověk na svém místě a ve své práci profesionál. V únoru jsme kupovali Fiat Ulysse II a mohu říci, že ze strany firmy jsme se dočkali perfektního jednání, vůz byl předán “na značkách”, s pojištěním, vyčištěný interiér a vzhledem ke stáří vozu pár rad, co nás čeká za opravy a na co je třeba dát si pozor. Vůz zatím slouží bez problémů a splňuje přesně to, co jsme od něj očekávali. Při koupi dalšího vozu se na firmu určitě obrátíme a jenom doporučuji.

Ondřej Barták
23. 7. 2015

Zdravím, nezbývá než potvrdit předešlé. Kupoval jsem přes p. Svobodu Passata (2006), během několika týdnů od poptání vozu bylo auto připraveno na značkách, komplet papírově pořešeno, doložená historie, sada nových zimních kol, perfektně vyčištěný interiér, sednout a jezdit. Shrnuto, podtrženo, precizní jednání, rychlost a kvalita. Doporučuji.

Michal Kotrba
26. 11. 2014

Také mohu jedině doporučit, před rokem v prosinci 2013 jsem přes pane Svobodu koupil Audi A6 (2010) a vše bylo absolutně bez problému. Do dnešního dne nebyl s vozidlem jediný problém. V dnešním světě je dobrá reference to nejlepší doporučení a já ji rozhodně dávám a v budoucnu budu ve spolupráci určitě pokračovat ????

Marek Průcha
29. 7. 2013

Na přelomu dubna a května tohoto roku jsem prostřednictvím p. Svobody zakoupil vůz Citroen Berlingo verze Multispace. Mohu jen potvrdit, že v případě p. Svobody a firmy Auto Taurus není slogan na webových stránkách pouze prázdný text. Vozidlo jsem převzal přesně, jak bylo slíbeno – kompletně na “značkách” + pojištění. Vůz má dokazatelnou servisní historii. Tímto jsem se zařadil mezi spokojené zákazníky p. Svobody a díky , že někdo takový existuje v segmentu ojetých vozů. Ještě jednou děkuji.

Daniel Ondřej
9. 1. 2013

Dobrý den. Po půl roce užívání vozidla Ford Mondeo zakoupeného prostřednictvím p. Svobody ze SRN musím konstatovat, že služby firmy Taurus jsou na vysoké profesionální úrovni a vedou zcela ke spokojenosti zákazníka. Vozidlo jsem si převzal v sídle firmy kompletně připravené do provozu (SPZ, emise, pojištění, samozřejmě čisté atd. – jen jsem nasedl a odjel bez jakýchkoli dalších starostí). Přitom cca ve stejné cenové relaci jako mají prodejci v SRN. Od té doby pouze jezdím a doplňuji PHM…:)) Opravdu super, děkuji.

Záleská
16. 4. 2012

Dobrý den,tak máme naše autíčko doma. Musím říct, že bez profesionálních služeb pana Svobody bychom dobrý vůz nesehnali.Spolehlivost, vstřícnost, rychlost a důraz na přesné informace jsou jasnou strategií pana Svobody.Velice obdivuji ochotné a trpělivé jednání, v dnešní době je to vzácností.Máme prověřený krásný vůz i s výhodným pojištěním, děkujeme firmě AUTO TAURUS.

Roman Langer
10. 3. 2011

Titulní slogan pana Svobody není žádné prazdné heslo, naopak. Z mých zkušeností vyplívá, že to pan Svoboda myslí opravdu vážně! V dnešní době je to světlá vyjímka a za to jsem moc vděčen. Autíčko mám od něho opravdu skvělé. Je to přesně to co jsem si představoval a pan Svoboda mi ho dopřál s apsolutním servisem a opravdu co řekl to platilo. Diky Langer -Honda Accord 2004